Counter-Strike ALB

 

Bashkimi i te gjithe Shqiptareve

Counter-Strike ALB

Si te jeni me preciz ne gjuajtje?

Si te jeni me preciz ne gjuajtje ....
 
1.Nese shikoni armikun goditeni direkt ne trup ose ne kok, por jo nga kembet sepse i heq pak damage ose gjak...
 
2.Mbaje shtypur mausin qe te godasi 3-4 plumba dhe jo me shume sepse ikin kot...
 
3.Mos u ngut....Gjuaj direkt dhe merr mire shinjester...
 
4.Kur je duke pritur qe shenjestra te zvogelohet ju levizni majtas - djathas dhe hidhuni shpesh me space qe mos te beheni preh e lehte e tij....
 
5.Kur shenjestra zvogelohet godit me disa plumba (4-5) ...Mos harro kjo duhet te ndodh shpejt ...
 
Heute waren schon 1 visitors (7 hits) hier!
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=