Counter-Strike ALB

 

Bashkimi i te gjithe Shqiptareve

Counter-Strike ALB

Si te luajm Online CS?

Si te luajme Counter-Strike ONLINE?

 
Si fillim shkojme tek ky webiste : http://www.gametracker.com/search/cs/

 
Tani gjeni nje server qe ju doni , serverin e merrni ne kete menyre , duke selektuar numrat e IP i bejme Copy.
 
Shikoni dhe foton lart per tu qartesuar.
Pasi i kemi bere Copy IP-se hapim Counter Strike dhe pa filluar loje te re klikojme Tastin poshte Esc qe eshte ky Tasti `
 
Tani pasi kemi hapur Counter Strike 1.6-ten veprojme keshtu ;

Ne kete menyre ne mund te luajme Counter Strike online , per te luajtur me servera Shqiptare i gjeni ktu ;
http://www.gametracker.com/search/cs/AL/
Heute waren schon 1 visitors (13 hits) hier!
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=