Counter-Strike ALB

 

Bashkimi i te gjithe Shqiptareve

Counter-Strike ALB

Si te bejme server 24 ore


Se pari duhet te keni 1 ftp 800 mb hapsir 
un e kam provu tek 
www.freewebs7.com
po ju nese doni provojeni tek yup.com
hostsnake.com e tj nese e doni serverin
connect emrijot.com duhet me e lidh freewebs7
me switch me strato ose me ndonje tjeter
perdorni butonin kerko per ti lidh webat me strato
dhe e gjeni....
Tash follderin e cs krejt e ben upload ne ftp po follderi 
sduhet ta ket amxx te installuar ose ndonje send tjeter
po veqse ch dhe pach ose nese e keni me creator server
e futni krejt ne ftp pastaj duhet ta installoni amxx se nuk ju funksionon
shkoni kshtu shkoni tek amxx pasjtaj nex next tek 1 vend
me posht shkruan ftp klikoni aty dhe ketu shkruani hostin dhe passin
duhet te jet i permbajtur hosti prej mysql dhe kur klikoni tek ftp
e shkruani 
ftp://hostijuaj.ch psh dhe posht user dhe pass
dhe tek follderi hyny aty dhe ku e keni uploadu cs shkoni tek 
valve/cstrike dhe e beni ok dhe e prisni e ben upload amxx
dhe pastaj kur hyny tek freewebs7.com klikoni tek hlds ajo dot hapet dhe ju e hapni ja beni freze time dhe gjerat tjera dhe e hiqni tek X web faqen dhe serveri esht kshtu
connect webijuaj.com webi ku e keni be upload mu me ka funksionu ket metod po tash 
e prisha se nuk luaj ma cs po per ata qe lujn besoj se do tju duhet 

Ndonje prob ne web site nuk mar pergjithsi

Heute waren schon 1 visitors (5 hits) hier!
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=